تالار معاملاتی

اتاق ترید زنده 6 روز در هفته

تالار معاملاتی یا همان اتاق ترید زنده، یک فضای بسیار پویا و جذاب به صورت آنلاین هست که معامله گران حرفه ای حضور دارند و معاملاتی را براساس استراتژی خودشان انجام می دهند که گاهاً معاملات بلد مدت و کوتاه مدت بر حسب شرایط صعودی یا نزولی بازار و یا معاملات کوتاه مدت یا اسکلپ در شرایطی که بازار حرکت خاصی ندارد انجام می دهند.

معاملاتی که در تالار معاملاتی توسط معامله گران انجام می شود، با دقت تمام مدیریت سرمایه آن ها بر حسب قوانین مشخص رعایت می شود.

تنها کاری که نیاز هست شما انجام دهید این است که ببینید تریدرها با چه مدلی در حال ترید هستند و سفارش هایی که آن ها بعد از تحلیل ثبت می کنند، شما هم آن ها را در صرافی خودتان با مدیریت ریسک مشخص خودتان ثبت کنید و از سود و زیان احتمالی آن معامله بهره مند شوید.

 

زمان‌بندی تالار معاملاتی

مسلماً تالار به دلیل تعداد و تنوع معامله‌گران، دیدگاه شما را نسبت به تحلیل و ترید گسترده می‌کند و در نهایت شما اگر تریدر حرفه‌ای باشید که می‌توانید استراتژی خودتان را برای ورود و خروج از معاملات، شخصی سازی کنید و در واقع تنوع دیدگاه تریدرها یک الگوی بسیار قوی برای بهینه سازی استراتژی معاملاتی شما می‌باشد.

از طرفی دیگر اگر شما خیلی حرفه‌ای نیستید و نیاز به حضور یک راهنما در کنار خود دارید، تالار معاملاتی دقیقا یک راهنمای کامل برای شماست. منتورها شش روز در هفته و به صورت دو شیفت در کنار شما هستند که در معاملات در کنار شما باشند.

اگر از ورود به معاملات ترس دارید و یا به تحلیل‌های خود اعتماد ندارید، تالار معاملاتی دقیقاً به شما اعتماد به نفس ورود به معامله را می‌دهد چرا که شما خیلی راحت می‌توانید در معاملاتی که تریدرها ورود می‌کنند در همان نقطه وارد معامله شوید. با این مدل به مرور ترس شما از معامله کم می‌شود و به تحلیل و معاملات خود اعتماد خواهید کرد و با ترس از معامله و عدم اطمینان به تحلیل‌هایتان خداحافظی می‌کنید.

سوالات متداول

زمانی که در تایم ١ ساعته موقعیت معاملاتی مناسبی نباشد و بازار در حالت خنثی باشد، معاملات سریع یا اسکالپ انجام می‌شود که نیاز به مهارت بیشتری برای ورود و خروج دارد.

تمام فرآیند تالار سیگنال زنده و واقعی است که معامله‌گر با آن‌ها ترید می‌کند.

در فضای تالار معاملاتی کلا می‌تواند آموزشی باشد چون شما از تجربیات تریدرها در فضای کارگاهی استفاده می‌کنید.
در تالار هم تحلیل و هم ترید انجام می‌شود و فقط تحلیل به تنهایی نیست.